Image
ikona2 

W Centrum Tańca i Sztuki Flow Factory prowadzimy zajęcia przeznaczone dla miłośników tańca klasycznego. Nasza oferta dotyczy profesjonalnego kursu balet dla dorosłych. Wrocław to unikatowe miejsce na mapie Polski, na terenie którego znajduje się szkoła Flow Factory. Jesteśmy otwarci na pasjonatów tańca w różnym wieku. Zapraszamy wszystkich rodziców do zapisywania swoich pociech na zajęcia baletu we Wrocławiu. Dla dorosłych i dzieci przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety w preferencyjnych cenach.

Korzyści z uczęszczania na zajęcia baletu

Taniec klasyczny rozwija koordynację ruchową, wspomaga leczenie wad postawy, wzmacnia śródstopie, a także uczy płynności ruchów. Nasza szkoła baletu we Wrocławiu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy troszczą się o rozwój osobisty podopiecznych. We Flow Factory nauka baletu dla dorosłych i dzieci opiera się na ćwiczeniach wzmacniających czy rozciągających, jak również naśladowaniu oraz zapamiętywaniu ruchów nauczyciela prowadzącego zajęcia.

Czego nauczysz się w trakcie zajęć zajęć baletu dla dorosłych w Flow Factory Wrocław

Zajęcia baletowe we Flow Factory uczą precyzji, cierpliwości i wytrwałości. Nauka baletu we Wrocławiu to także sposób, by zachować prawidłową postawę ciała w życiu codziennym. Nasze zajęcia pobudzają wyobraźnię, jak również pozwalają rozwijać wrażliwość na muzykę czy sztukę. Dokładamy wszelkich starań, by każdy uczestnik kursu szybko zapamiętał nie tylko podstawowe ruchy, ale też całe układy i choreografię taneczną.