Image
marka1

ikona2 

 

Taniec klasyczny jest jedną z najbardziej popularnych aktywności dla maluchów. Specjalnie dla nich stworzyliśmy ofertę balet dla dzieci. Wrocław to miasto, w którym znajduje się wiele atrakcji,  zwłaszcza dla najmłodszych mieszkańców. Nasze Centrum Tańca i Sztuki Flow Factory jest tego doskonałym przykładem. Zachęcamy rodziców do kontaktu oraz zapisu podopiecznych na zajęcia taneczne typu balet we Wrocławiu. Dla dzieci to dobra zabawa, poza tym mogą rozwijać wiele przydatnych umiejętności.

Korzyści z uczęszczania dziecka na zajęcia baletu organizowane w Flow Factory Wrocław

Taniec rozwija poczucie rytmiki i bycia w relacji z grupą rówieśników. Balet dla dzieci we Wrocławiu pozwoli od pierwszych lat kształtować w najmłodszych wrażliwość na sztukę. Ćwiczenia taneczne wzbogacone o zabawę mają wpływ na równowagę, prawidłową postawę oraz wzmocnienie ciała. Coraz większą popularnością cieszą się zajęcia baletowe dla dzieci. Wrocław  to jedno z wielu miejsc, w którym można skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty! Centrum Tańca i Sztuki Flow Factory zaprasza wszystkich zainteresowanych!

Czego nauczy się Twoje dziecko w trakcie zajęć z baletu

Uczymy jak prawidłowo się poruszać i nabrać nawyku chodzenia wyprostowanym. Nasze ćwiczenia wspomagają leczenia płaskostopia podłużnego oraz pozwalają nabyć umiejętność koncentracji czy skupienia. Treningi pomagają zachować dobrą koordynację ruchową, a także rozładować nadmiar energii. Jeśli chodzi o nabór, oferujemy balet dla dzieci od 3 lat. Wrocław Flow Factory zaprasza rodziców i najmłodszych do wspólnej zabawy!

Flow Factory – szkoła baletowa dla dzieci we Wrocławiu. Kim jesteśmy?

Oferujemy wiele ciekawych zajęć taneczno-ruchowych, w tym balet dla dzieci. Wrocław-Krzyki to adres, który warto na stałe wpisać w GPS. Nasza kadra to zespół doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o komfort najmłodszych uczestników zajęć. Każde dziecko ma szansę wkroczyć w magiczny świat tańca i pozostać na dłużej. Jesteśmy zlokalizowani w dogodnej lokalizacji Wrocławia, przy ulicy Wawrzyniaka 2 oraz Powstańców Śląskich 159!