Image
ikona2 

Figury amerykańskiego stylu tańca przyprawiają większość osób o zawrót głowy. Nasza szkoła Flow Factory organizuje profesjonalne zajęcia breakdance. Wrocław to jedno z wielu miejsc, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników luźnego stylu. Zajęcia breakdance są prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów, którzy „stają na głowie”, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim kursantom. Kurs breakdance we Wroclawiu sprawdzi dużą frajdę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W naszym Centrum Tańca i Stylu Flow Factory trenerzy dokładają wszelkich starań, by cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dorosłych, ale też najmłodszych uczestników. Proponujemy ciekawe zajęcia breakdance dla dzieci. Wrocław ma wiele do zaoferowania osobom, które pragną podkreślić swoją indywidualność niezależnie od wieku.

Czego nauczysz się w trakcie zajęć breakdance?

Figury w breakdance dzielą się na toprocki, dropy, power movesy, freeze i footworki. Wstęp do głównej choreografii obejmuje kroki, takie jak: Indian Step, Indian Rock, Crossover, Hustler Step, Charlie Rock, Apache, Salsa Step, Latino Rock, Bounce Roller Skate Step, które są połączone z gestykulacją. Najbardziej widowiskowa część obejmuje ruchy rotacyjne, czyli obroty i kręcenia. Freeze to ruchy, w których ciało zastyga. Nasze zajęcia breakdance we Wrocławiu dotyczą też kroków wykonywanych w pozycji przysiadu.

Flow Factory – szkoła breakdance we Wrocławiu. Kim jesteśmy?

Zespołem ludzi z pasją, dla których taniec jest wszystkim. Organizujemy zajęcia breakdance we Wrocławiu dla najmłodszych, młodzieży oraz dorosłych. Nauka tego tańca przebiega stopniowo, rozpoczyna się od najłatwiejszych kroków. W związku z tym nasza oferta jest dedykowana zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym w breakdance. Nasi instruktorzy zadbają o odpowiednie wzmocnienie mięśni, rozciągnięcie czy poprawę ruchomości stawów przed każdym treningiem. Zadbamy też o rytmiczny breakbeat dla wszystkich tancerzy podczas zajęć we Flow Factory!