Image
ikona2 

Geneza stylu tańca, który łączy w sobie elementy baletu i akrobatykę sięga końca XIX wieku. Nasza oferta dotyczy zajęć tanecznych modern jazz. Wrocław, ulica Wawrzyniaka 2 to odpowiedni adres, by trafić do profesjonalnego Centrum Tańca i Sztuki Flow Factory. Technika nowoczesnego jazz wymaga dobrej koordynacji ruchowej, płynności ruchów czy wyrobionego zmysłu równowagi. Zapraszamy na zajęcia z tańca jazz we Wrocławiu. Taniec kontrastów przypadnie do gustu zwłaszcza osobom z dużą wyobraźnią przestrzenną.

Korzyści z nauki jazzu – dlaczego warto?

Styl modern uwrażliwia i nadaje ciału pięknej lekkości. Połączenie dynamizmu z liryzmem, przyspieszenie i zwalnianie, podnoszenie oraz opadanie, tak w skrócie można scharakteryzować taniec jazz. Wrocław to jedno z wielu miejsc na mapie Polski, gdzie można rozpocząć przygodę ze stylem modern lub rozwinąć zdobyte umiejętności. Nasi instruktorzy wspierają w nauce podstawowych kroków i pomagają w opanowaniu piruetów oraz amortyzacji podczas skoków czy upadków.

Czego nauczysz się w trakcie zajęć modern jazzu w Flow Factory Wrocław

Nowoczesna odmiana tańca daje nieograniczone pole do popisu na parkiecie. Jazz dance we Wrocławiu zdobywa coraz większe grono miłośników. Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną wyrazić swoje emocje poprzez taniec. W szkole Flow Factory stawiamy na pełen profesjonalizm podczas kursu jazz. Wrocław Centrum Tańca i Sztuki pozwoli osiągnąć wszystkim kursantom pełne flow, czyli naturalność i dynamikę ruchu oraz kontrolę nad własnym ciałem.