Image
ikona2 

Nasza oferta dotyczy zajęć tanecznych, które są połączeniem elementów treningu funkcjonalnego ze stylami tanecznymi typu flamenco, salsa czy samba. Salsation we Wrocławiu to oferta dedykowana osobom, które chcą się poruszać w rytm dynamicznej muzyki pod okiem instruktora. Esencją naszych zajęć jest czerpanie przyjemności z interpretacji tańca przy żywiołowych dźwiękach. Salsation pomaga w uporaniu się ze złymi emocjami i nagromadzonym stresem.

Korzyści z nauki Salsation – dlaczego warto?

Najważniejsza jest dobra zabawa. Wybierając nasze zajęcia Salsation we Wroclawiu, każdy uczestnik może też rozwijać muzykalność, świadomość własnego ciała czy poprawić swoją sprawność fizyczną. Nasze zajęcia są przygotowywane przez doświadczonego instruktora, który przygotowuje prostą choreografię do dynamicznej muzyki. W trakcie treningu uczestnicy mogą spalić od 500-850 kcal.

Czego nauczysz się w trakcie zajęć Salsation?

Elementy fitness wpływają pozytywnie na koordynację ruchową i zwiększają odporność na kontuzję. Poza tym to forma treningu, która pozwala na naukę pracy z emocjami. Korzystnie wpływa na samopoczucie uczestników zajęć. Nasze zajęcia Salsation we Wrocławiu pozwalają oderwać myśli od codziennych trosk i stresu, a taże pomaga w zrozumieniu własnych emocji oraz ciała.

Flow Factory – szkoła Salsation we Wrocławiu. Kim jesteśmy?

Jesteśmy zorganizowanym zespołem ludzi z pasją do tańca. Stawiamy na różne formy treningu funkcjonalnego i style taneczne pochodzące z najgorętszych stron świata, które pozwolą doskonalić koordynację ruchową, spalić tkankę tłuszczową oraz poprawić kondycję fizyczną. Zapraszamy do zapisów na zajęcia salsation we Wroclawiu!