Image
ikona2 

Ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm gorących rytmów latynoskiej muzyki mają pozytywny wpływ na kondycję i zdrowie. W naszej szkole prowadzimy innowacyjne zajęcia Zumba. Wrocław i Centrum Tańca i Sztuki Flow Factory zaprasza do placówki zlokalizowanej przy ulicy Wawrzyniaka 2. Zajęcia fitness inspirowane latynoskimi rytmami są doskonałą propozycją dla osób, które chcą spalić zbędne kilogramy, a przy tym doskonale się bawić. Zajmujemy się organizacją jednego z najbardziej popularnych i najmodniejszych kierunków taneczno-rozrywkowych.

Korzyści z nauki Zumby – dlaczego warto?

Zajęcia fitness w rytm podkładu muzycznego korzystnie wpływają na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Uczestnictwo w ćwiczeniach aerobowych Zumba we Wrocławiu pozwala spalić nawet 450 kcal w czasie jednej godziny. Trening zapobiega chorobom układu krążenia, dotlenia organizm oraz kształtuje sylwetkę. Organizowana we Wrocławiu Zumba dla początkujących jest polecana osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w tańcu. Każdy uczestnik tego typu zajęć może liczyć na pełne wsparcie i pomoc doświadczonego instruktora.

Czego nauczysz się w trakcie zajęć Zumby?

Kroki w tym tańcu nie są wyliczane. To muzyka dyktuje, który będzie następny. Zumba dla początkujących we Wrocławiu opiera się na nieskomplikowanych krokach tanecznych, urozmaiconej kombinacji ruchów oraz rytmicznej muzyce. Takie połączenie stwarza atmosferę świetnej zabawy przy mieszance rytmów latynoskich. Do konkretnych układów można wpleść także taniec brzucha czy hip-hop. W naszej szkole Flow Factory we Wrocławiu Zumba jest dostosowana do potrzeb wszystkich osób ćwiczących, w tym dzieci, młodzieży, dorosłych.

Flow Factory – szkoła Zumby we Wrocławiu. Kim jesteśmy?

Jako profesjonalne Centrum Tańca i Sztuki proponujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Zumba we Wrocławiu jest dedykowana uczestnikom początkującym, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Przy okazji ćwiczeń aerobowych można poznać kroki salsy, merenga, flamenco czy mambo. Kurs Zumby we Wrocławiu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników tańca. Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy skorzystać z formularza na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy też do kontaktu telefonicznego!