Image
ikona white

Modern Jazz, BurleskaDaria Jasińska

Daria Jasińska – zawodowa tancerka, choreograf i pedagog tańca. Z tańcem związana od 6. roku życia. Na co dzień zajmuje się tworzeniem spektakli oraz choreografii do musicali i teledysków, tanecznym rozwojem osób medialnych, a także przygotowywaniem młodych tancerzy do pokazów i turniejów. Specjalizuje się w technice tańca modern jazz. Ukończyła dzienne studia na kierunku taniec w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na wydziale artystycznym. Uzyskała również tytuł magistra pedagogiki tańca na tej samej uczelni. Ostatnie przedsięwzięcia: choreograf musicalu „Freedom”, którego premiera odbyła się w kwietniu 2018 w Teatrze Polskim we Wrocławiu, choreograf programu telewizyjnego My3 emitowanego w telewizji Polsat, trener tańca zespołu muzycznego My3, tancerka w teledysku Reni Jusis do utworu „Aureola”, tancerka w teledysku Marysi Sadowskiej do utworu „Jazz na ulicach”, choreograf i trener formacji tanecznej Flow-ers reprezentującej naszą szkołę.
ikona
Image
ikona white

Balet, Body BalletEmilia Zawalińska

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 8 lat, uczęszczając na zajęcia do dziecięcego zespołu Tańca i Piosenki Zgraja. Gościła również w Polskim Radiu, gdzie nagrywała piosenki do przedstawień i muzyczne płyty. Brała udział w widowiskach taneczno-wokalnych Szkolna paranoja oraz Pipi Pończoszanka. Wielokrotnie brała udział w przedstawieniach, m.in.: Dziadek do orzechów, Piotruś i Wilk, Królewna Śnieżka, Królowa Śniegu i inne. Od kilku lat współpracuje z wrocławskim studiem Piruet, m.in.: Księżniczka i ziarnko grochu, Kopciuszek, Zaczarowany sklepik. Kilka razy do roku bierze udział w baletowych koncertach wystawianych we wrocławskim Imparcie. Tańczyła również w spektaklach z wrocławską Filharmonią, orkiestrą Narodowego Forum Muzyki, Akademią Muzyczną czy Filharmonią w Jeleniej Górze.
ikona
Image
ikona white

Reggaeton, Latino Street, Mix DanceMagdalena Mazij

Magdalena Mazij, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, tancerka i instruktorka pełna pasji oraz ogromnej miłości do tańca. Na swoich zajęciach zaraża energią i pozytywnym podejściem do nauki. Stawia duży nacisk na technikę, nie zapominając o dobrej zabawie i odnalezieniu swojego tanecznego “ja”, swojego niepowtarzalnego flow. Zwraca również uwagę na pochodzenie i ewolucję muzyczną danego stylu tańca, uważając to za bardzo ważny element podczas uczenia się i poznawania go.

Swój rozwój taneczny rozpoczynała m.in. od tańca sportowego, hip hopu czy też tańca brzucha, jednak to właśnie reggaeton ukazuje jej prawdziwą duszę i temperament. Zakochana w muzycznych klimatach: r&b, oldschool, timba, reggaeton i wielu, wielu innych. Na swoim koncie ma m.in. I miejsce w kategorii Reggaeton Contest w 2017 roku podczas Reggaeton vs Dancehall Kongres w Katowicach oraz pokazy u boku tak znakomitych artystów, jak m.in.: Oliwia Szewczak, Yoandy Yoyo Flow Villaurrutia oraz Osmani Segura. Nieustannie szkoli się zarówno u polskich, jak i zagranicznych instruktorów, biorąc udział wlicznych festiwalach na arenie kraju i Europy.

Naucza z przesłaniem: “Find your own flavour”.

ikona
Image
ikona white

Street Dance, BreakdanceNeder Ned Hasnaoui

Neder Ned Hasnaoui aka Bboy Ned - tańczy od dziecka, specjalizuje się w takich stylach jak: breakdance, hip hop, salsa cubana, freestyle - na zajęciach we Flow-Factory łączy i miesza te style prowadząc Street Dance. Jest nauczycielem tańca od 2012. 

Jego ogromne i szerokie doświadczenie taneczne, a także niesamowite pokłady cierpliwości oraz pozytwnej energii sprawiają, że wprost zaraża tańcem.
Pochodzi z Tunezji, ale od wielu lat mieszka we Wrocławiu. Startuje w wielu zawodach tanecznych.

Szerszej publiczności znany jest z udziału w programie telewizyjnym TVN „You Can Dance - Po prostu tańcz”, którego został finalistą! W 9 edycji tego programu dostał się do finałowej 14-stki, a potem w programie na żywo do top 8. 

Do Nadera zapraszamy dzieciaki w wieku 7-12 lat w środy o godz. 16.45
Dajcie porwać się tanecznej pasji!
ikona
Image
ikona white

BreakdanceWojtek Vegas Nawrocki

Wojtek ‚Vegas’ Nawrocki swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2007 roku, w swoim rodzinnym mieście. Od tamtego czasu uczestniczył w rożnego rodzaju zawodach, eventach oraz warsztatach. Do najważniejszych swoich osiągnięć zalicza: 1 miejsce- Break Festival 2011 Kalisz, Polska, 1 miejsce -Queen16 x Family Fever 2016 Leipzig, Niemcy. 1 miejsce - Street Dance Story 2015, Wrocław, Polska. 2 miejsce - BboyKings 2016 Bratysława, Słowacja. 3 miejsce - Sinior Skład Family 10th Anniversary, Drezdenko, Polska oraz „Bboy Show” podczas legendy rapu KRS 1 (Katowice, Polska 2016) i wiele innych. Czerpał wiedzę na warsztatach od pionierów: ( Alien Ness - MZK), Moy (Havikoro), Focus (FlowMo), Menno (HustleKidz), Poe One (MZK), Freeze (Ghost Crew), Roxrite (Red Bull BC One Allstars). Dziś reprezentuje jedną z najbardziej rozpoznawalnych ekip na świecie: Flexible Flav Crew, która zrzesza w sobie członków z całego świata. Ucząc stawia na przede wszystkim na: muzykalność, wiedzę, dobrą zabawę oraz kreatywność.
ikona
ikona
Image
ikona white

aerial, stretchingKarolina Augustyn

instruktorka fitness, trenerka Aerial.

Oswaja lęk przed lataniem i cierpliwie zdradza tajniki tańca w powietrzu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, na jej zajęciach priorytetem jest bezpieczeństwo i wzajemny szacunek. Pracuje zarówno z dziećm, jak i dorosłymi, ale to właśnie praca z najmłodszymi adeptami sztuki Aerial daje jej najwięcej satysfakcji.

Na swoich zajęciach stwaia na wzmocienie całego ciała, pracę nad elastycznością, gracją, ale też na dobrą zabawę w bezpiecznych warunkach.

ikona
Image
ikona white

Taniec Towarzyski, Taniec UżytkowyMarcin Rotuski

Marcin Rotuski licencjonowany instruktor tańca, posiadający mistrzowska klasę  w 10 tańcach (styl latynoamerykański, styl standardowy). Zdobywca wielu tanecznych trofeum, takich jak Mistrzostwo Polski Okręgu Wielkopolskiego, jak i również Wicemistrzostwo Okręgu Dolnośląskiego.

Zwycięzca wielu turniejów ogólnopolskich i laureat turniejów międzynarodowych, takich jak: Złote Pantofelki, Karkonosze Open i wielu innych.

Od kilku lat z pasją i sercem rozkochuje w tańcu towarzyskim i użytkowym mieszkańców Wrocławia.

ikona
Image
ikona white

Taniec Towarzyski, Bachata, LatinoAgnieszka Długosz

Specjalizuje się w tańcach towarzyskich, tańcu użytkowym oraz w stylach latynoskich (salsa, bachata). Na co dzień pracuje jako instruktor tańca oraz fitness. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zwyciężała na każdym Turnieju Tanecznym, m.in. w Krakowie, we Wrocławiu, w Poznaniu. Największym jej sukcesem i spełnieniem jej marzenia było zwycięstwo w tańcach latynoamerykańskich w kategorii powyżej 15 lat w 2015 roku w najbardziej prestiżowym turnieju w Polsce im. Mariana Wieczystego (pokonując 47 par). Tańczyła na wielu pokazach. Dodatkowo miała okazję pokazać swoje umiejętności w takich programach jak Tylko Taniec czy You Can Dance. Agnieszka również przygotowuje również narzeczonych do pierwszego tańca. Ma ona na swoim koncie już kilkadziesiąt roztańczonych, zachwyconych, szczęśliwych par oraz ogromną ilość osobistych sukcesów tanecznych:) Zapraszamy również na zajęcia indywidualne do Agnieszki Długosz i gwarantujemy, że wszystkie stresy odejdą w zapomnienie.