Image
ikona2 

Kurs organizowany w naszym Centrum Tańca Flow Factory jest przeznaczony dla osób, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się tańca użytkowego. Wrocław to odpowiednie miejsce, by rozpocząć naukę w parze. Uczestnicy mogą wpływać na program kursu i zgłaszać swoje uwagi lub indywidualne preferencje dotyczące zakresu nauki. Duża popularność tańca użytkowego bierze się między innymi z jego prostoty, widowiskowości różnych obrotów czy figur. Praktycznie można go zatańczyć do każdej muzyki. To idealna propozycja dla Panów, którzy mają trudność w prowadzeniu partnerki.

Zastosowanie tańca użytkowego

W ostatnim latach kurs tańca użytkowego we Wrocławiu stał się bardzo popularny, ponieważ nadaje się do wykorzystania na każdej imprezie okolicznościowej. Uniwersalność kroków sprawia, że pary mogą błyszczeć na parkiecie podczas wesel, balów sylwestrowych, studniówkach i innych imprezach. Na kursie koncentrujemy się głównie na prowadzeniu i pokazujemy, jak zastosować w praktyce dany styl tańca.

Formy tańca użytkowego

W naszej szkole bazujemy na prostych krokach i przejściach tanecznych, dzięki którym każdy uczestnik zyska pewność na parkiecie. Uczymy tańca użytkowego we Wrocławiu, który można zatańczyć do każdej muzyki. Na naszych zajęciach tańczymy w rytm disco samby, jive’a, foxtrot’a, cha cha cha czy walca wiedeńskiego. Program kursu odchodzi od założeń standardowego tańca towarzyskiego. Poza tym liczy się uniwersalność uczonych kroków.

Korzyści z nauki tańca użytkowego w Flow Factory Wrocław – Dlaczego warto

Proste i efektowne kroki pozwalają czerpać nieograniczoną radość. Taniec użytkowy przyciąga uwagę i budzi podziw osób przyglądających się wyczynom na parkiecie. Technika ustępuje miejsca fantazji. Panowie mają szansę wykazać się i zabłysnąć na parkiecie. Kurs tańca użytkowego we Wrocławiu jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, zwłaszcza polecany młodym stawiającym pierwsze kroki w tańcu.

Czego nauczysz się w trakcie zajęć?

Taniec uzytkowy we Wroclawiu ma wielu sympatyków. Dzięki niemu każdy uczestnik zajęć opanuje skomplikowaną sztukę prowadzenia partnerki. Różnorodna dynamika, widowiskowe obroty, fantazyjne figury tworzą show, które skutecznie przyciąga uwagę. Wybierając kurs tańca użytkowego, tancerze zyskają większą kontrolę nad własnym ciałem, a także poczują się pewnie na parkiecie.

Flow Factory – szkoła tańca użytkowego we Wrocławiu. Kim jesteśmy?

Staramy się sprostać oczekiwaniom początkującym i zaawansowanym uczestnikom kursu. Nasze Centrum Tańca i Sztuki Flow Factory prowadzi od zajęcia tańca użytkowego, które opierają się na nowoczesnych technikach nauczania. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania. Zapraszamy do naszych placówek, które zlokalizowane są przy ulicy Wawrzyniaka 2 i Powstańców Śląskich 159 we Wrocławiu!